Najpopularniejsze boostery

Wielu sportowców decyduje się na stosowanie boosterów treningowych, ze względu na związane z tym korzyści. Duży wybór tego typu preparatów sprawia jednak, że niektórzy mają problem z wyborem tych idealnych dla siebie. Warto zatem zwrócić uwagę na te boostery, które zyskały największą popularność.

Użytkownicy docenili przede wszystkim booster przedtreninowy Universal Nutrition Shock Therapy. To preparat, który zawiera kreatynę, a także wiele innych składników, które są ważne dla organizmu sportowca przystępującego do treningu. Zapewnia on maksymalne pobudzenie i przyrost siły, która jest niezbędna w trakcie treningu. Po jego zastosowaniu mięśnie stają się bardzo dobrze napompowane krwią.

UNN-04848-3

Kolejne miejsce należy do preparatu marki Ultimate Nutrition- Horse Power X. To booster przedtrenigowy z kreatyną. Starannie dobrana kompozycja 11 składników sprawia, że preparat zapewnia pobudzenie, energetyzuje, zwiększa siłę oraz zapewnia maksymalny rozwój mięśni w trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych. Jednym ze składników tego boostera jest beta-alanina, która wspomaga buforowanie mięśni.

Trzecie miejsce wśród najpopularniejszych boosterów zajmuje Carnotrix. To preparat do stosowania przed treningami , w którym znajdują się prekursory syntezy karnozyny oraz tlenku azotu. Jest zalecany szczególnie przed intensywnymi treningami, które skutkują znacznym zakwaszeniem organizmu. Carnotrix skutecznie blokuje ten proces.

Oczywiście, są to wyłącznie trzy z wielu boosterów treningowych, które warto polecić wszystkim sportowcom.